Djathë i bardhë Dhie

I prodhuar 100% nga qumështi i dhisë, ky produkt dallohet për aromën dhe shijen e tij të veçantë. Djathi i bardhë i dhisë Gjirofarm është ideal për t’u prerë në feta apo kubikë dhe për t’u pëdorur më pas në sallatatë apo në gatimet tuaja të ndryshme.

Kategori:
Përshkrim

I prodhuar 100% nga qumështi i dhisë, ky produkt dallohet për aromën dhe shijen e tij të veçantë. Djathi i bardhë i dhisë Gjirofarm është ideal për t’u prerë në feta apo kubikë dhe për t’u pëdorur më pas në sallatatë apo në gatimet tuaja të ndryshme.

Mund të gjendet në paketim 900 g dhe 360 g.

Vlera ushqimore në 100 g:

  • Vlerë energjike: 251 kcal/1075Kj
  • Proteina: 16.5 g
  • Yndyrë: 20.5 g
  • Karbohidrate: 0 g
  • Kalcium: 0.4 g
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Djathë i bardhë Dhie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *