Kos dele

Kosi i deles Gjirofarm është produkt i traditës Gjirokastrite. Në prodhimin e këtij kosi kemi përdorur metodat tradicionale, por me teknologjinë më moderne në rajon.

Kategori:
Përshkrim

Qumështi 100% bio vjen nga kullotat e maleve të Gjirokastrës dhe mblidhet me kujdes nga blegtorët e zonës.

Me të njëjtin kujdes ne fermentojmë qumështin dhe sjellim në tryezat tuaja një kos të freskët, plot vlera ushqyese.

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kos dele”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.