Kaimaki me spec

Shijoje Kaimakun duke e lyer tek një fetë bukë natyrale ose përdore si shoqëruese e sallatës dhe e pjatave të mishit.

Kategori:
Përshkrim

Kaimaki nga Gjirofarm vjen në tavolinën tuaj më kremoz dhe më i pasur në shije se kurrë më parë. Recetës tradicionale të Jugut të Shqipërisë ne i kemi shtuar speca të freskët, të kultivuar e të zgjedhur me kujdes.

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kaimaki me spec”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *